ZÁVESY:

Dvere sú štandardne dodávané so 3ks závesov Štandard nikel.

Závesy príplatkové pre falcové dvere (s polodrážkou):

  • ŠTANDARD Satin – 3 ks
  • MINI Satin – 3 ks
  • TUKAN Satin – 2 ks
  • TECTUS 380 – 2 ks, skrytý

Závesy príplatkové pre bezfalcové dvere (bez polodrážky):

  • JUST 3D, 2 ks
  • TECTUS 340 – 2 ks

Digitálne kukátko

Je alternatívou klasického dverného kukátka a ponúkame ho vo dvoch prevedeniach. Digitálne kukátko bez záznamov nahrádza štandardné kukátko a jeho výhodou je, že se Vám priestor pred dverami zobrazí na displeji. Z tohto dôvodu je tento typ kukátka vhodný predovšetkým pre starších ľudí alebo pre deti, ktoré ešte nedosiahnu okom na klasické dverné kukátko. Otvor kukátka je z vonkajšej strany stále tmavý a návštevník teda nespozná, či sa na neho práve pozeráte, či nie.

Digitálne kukátko so záznamom obsahuje navyše tlačidlo zvončeka. Po zazvonení je spustená kamera, ktorá 5 sekúnd nahráva priestor pred dverami. Spätne si teda môžete prehrať záznam, kto sa Vás počas dňa snažil zastihnúť, zatiaľ čo ste neboli doma.

Displej: úhlopriečka 6,5 – 8,5cm podľa typu
Zorný uhoľ: 170 stupnov
Napájanie: 3ks AA tužkové batérie.

Výsuvná prahová lišta

Zamedzuje prúdeniu vzduchu pod dverami. V minulosti sa problematika riešila dverovým prahom, dnes sa ponúka elegantnejšie bezbariérové riešenie. Výsuvná prahová lišta je zapustená do spodného rámu dverí. Pri uzatvorení dverí dôjde k mechanickému vysunutiu lišty, ktorá utesní priestor medzi podlahou a dverným krídlom, bez ohľadu na nerovnosti podlahy. V ponuke je aj pre protipožiarne dveře.

Vetracia mriežka

Umožňuje prúdenie vzduchu do miestnosti

Magnetický zámok

Je štandardne použitý u všetkých bezfalcových dverí. Obsahuje iba strelku bez závory, ktorá je uzamykateľná. Pri krídle je strelka zasunutá do tela zámku a nevyčnieva tak z hrany krídla. Hrana je opatrená pevnejšou hranou ABS 2 mm.

Panikové kovanie
Elektrický zámok – BEFO

Sklo PRIVA – LITE

je vrstvené sklo, do ktorého je pripojena elektrina. Vo vypnutom stave je sklo mliečne. Pôsobením el.napätia  sa však sklo stane priehľadným.

Systém generálneho, hlavného a skupinového kľúča

Systém generálneho kľúča je využívaný vo verejných a súkromných inštitúciách, firmách, školách a všade tam, kde je nutné prideliť prostredníctvom kľúčových práv prístup do jednotlivých priestorov daného objektu. Práva sú rozdelené na kľúče generálne, hlavné a skupinové. Každá zámková vložka má svoj kľúč, ktorým nemožno odomknúť žiadnu inú vložku. Skupinový kľúč otvorí všetky vložky príslušnej skupiny a hlavný kľúč otvorí všetky vložky v niekoľkých skupinách. Generálny kľúč potom otvorí všetky vložky vo všetkých skupinách.