Zlomek – český výrobca interiérových dverí a zárubní

 

Ďakujeme, že ste prejavili záujem o výrobky rodinnej firmy Zlomek, s.r.o.. Sme Český výrobca interiérových dverí a zárubní a tejto oblasti sa venujeme od roku 1993, kedy sme sa zaoberali montážami. Postupom času sa spoločnosť rozrástla o vlastnú produkciu. Na trhu si budujeme meno kvalitného českého výrobcu. Zakladáme si na spokojnosti zákazníka, ktorá pramení z kvality výrobku. Každé dvere a zárubne sú vyrábané s náležitou starostlivosťou, keďže sa jedná o zákazkovú výrobu. V našich výrobných a obchodných prevádzkach zamestnávame 50 pracovníkov.

 

Zakladáme si na nasledujúcich faktoroch:

  1. Vysoká kvalita výrobku – základom precíznosti sú prvotriedne vstupné materiály a nadštandardná úroveň opracovania. Našimi dodávateľmi sú renomovaní českí a nemeckí výrobcovia. Pretože sme o kvalite našich výrobkov presvedčení, dovoľujeme si poskytnúť predĺženú záruku 3 roky.
  2. Variabilita rozmerov a typov – vďaka modernej technológii vyrábame dvere i zárubne v atypickom prevedení.
  3. Spokojnosť zákazníkov – individuálny prístup, poradenská činnosť, spracovanie cenových ponúk a ďalšie, sú bezplatné služby smerujúce k spokojnosti tisícov našich zákazníkov po celej Európe.

 

Je veľmi dôležité, aby zákazník porovnával pomer ceny voči konštrukcii a spracovanej kvalite výrobku. Na prvý pohľad totiž vyzerajú všetky dvere na trhu rovnako, pokiaľ ich posudzujeme len z katalógu. Rozdiel je však v zámku, závesoch, povrchu, ale hlavne v materiáli, detailoch a konštrukcii, ktorá samozrejme zostáva zákazníkovi skrytá. Preto Vás pozývame na niektorú z našich vzorkovní v ČR a na Slovensku, kde sa môžete detailne zoznámiť s našimi výrobkami, ktoré sú označené puncom rodinnej firmy Zlomek, s.r.o.. Sme presvedčení, že s výrobkami rodinnej spoločnosti ZLOMEK s.r.o. budete spokojní. Pokiaľ potrebujete pomôcť s výberom dverí, náš tým skúsených predajcov a technikov je Vám k dispozícii.

Josef Zlomek
majiteľ spoločnosti

Výroba dveří Zlomek