Oznamujeme, že vo štvrtok a piatok (1.11., 2.11.) bude bratislavský showroom zatvorený.

Ďakujeme za pochopenie.

 

 

Zlomek SK, s.r.o.
Podlučinského 5A (ul. Gagarinova, pri supermakete Lidl)
Bratislava – Ružinov

Otváracia doba:

Po 9:00 – 18:00
Út  9:00 – 18:00
St  9:00 – 18:00
Čt  9:00 – 18:00
 9:00 – 18:00
So  po dohode

mob.:
+421 948 322 300
+421 948 344 599

e-mail:
info@zlomek.sk
bratislava@zlomek.sk
www.zlomek.sk

Zlomek, s.r.o.
Čajkovského 39 (Velká kasárna)
695 01 Hodonín

Otevírací doba:

Po 7:00 – 11:00 11:30 – 17:00
Út 7:00 – 11:00 11:30 – 17:00
St 7:00 – 11:00 11:30 – 17:00
Čt 7:00 – 11:00 11:30 – 17:00
7:00 – 11:00 11:30 – 17:00
So 8:00 – 12:00

Výdej zboží Po-Pá       7.00 – 15.00
Polední přestávka   11.00 – 11.30

tel.:
+420 518 344 599
+420 518 322 300
+420 518 323 510
+420 602 556 830

fax:
+420 518 342 809

e-mail:
info@zlomek.cz

Vedoucí výroby

Ing. Markéta Venclíková venclikova@zlomek.cz tel: +420 602 522 539

Cenové nabídky

Mgr. Barbora Helešicová (Deutsch) helesicova@zlomek.cz tel: +420 722 121 847
Antonín Otáhal otahal@zlomek.cz tel: +420 606 054 612
Iveta Holomucká holomucka@zlomek.cz tel: +420 606 054 612

Plánování montáží

Jana Nedvídková nedvidkova@zlomek.cz tel: +420 602 556 830

Zaměřovací technici

Tomáš Podrazil (Deutsch) podrazil@zlomek.cz tel: +420 602 567 910
Radim Šišpera sispera@zlomek.cz tel: +420 602 741 901

Reklamační oddělení

Reklamace reklamace@zlomek.cz tel: +420 602 526 806

Obchodní zástupce

Vít Fodor obchod@zlomek.cz tel: +420 602 775 771

Vedoucí obchodu a marketing

Ing. Petr Zlomek (English) petr@zlomek.cz tel: +420 728 929 485

Pokladna

Anna Zlomková zlomkova@zlomek.cz tel: +420 606 405 790

Ředitel společnosti

Ing. Martin Zlomek martin@zlomek.cz tel: +420 606 234 163

Jednatel

Josef Zlomek josef@zlomek.cz tel: +420 602 526 806

Zlomek, s.r.o.
ul. Husova 3015/1b
690 02 Břeclav

Otevírací doba:

Po 8:30 – 17:00
Út 8:30 – 17:00
St 8:30 – 17:00
Čt 8:30 – 17:00
8:30 – 17:00

mobil:
+420 606 260 966

e-mail:
breclav@zlomek.cz

Zlomek, s.r.o.
Stránského 3140/39
616 00 Brno – Žabovřesky (naproti obchodního domu BILLA)

Otevírací doba:

Po 9:30 – 18:00
Út 8:30 – 17:00
St 9:30 – 18:00
Čt 8:30 – 17:00
9:30 – 18:00

 

tel./fax:
+420 516 777 705

mobil:
+420 601 575 252

e-mail:
brno@zlomek.cz