Špeciálne dvere

Protipožiarne dvere

Protipožiarne dvere a zárubne pre bytovú i priemyselnú výstavbu vyrábáme v prevedení EI 30 DP3, EW 30 DP3. Je možné dodať i v dymotesniacej úprave, popr. v bezfalcovej konštrukcii. Môžu byť osadené širokou ponukou špeciálného kovania: kartové zámky, el. zámky, panikové kovanie atď.

Protihlukové dvere

Ak máte väčšiu požiadavku na  nepriezvučnosť, ponúkame Vám protihlukové dvere. Dvere je možné dodať v plnej aj presklenej variante. Hodnota útlmu Rw je v závislosti na ich konštrukcii 33dB, popr. 37dB. Dvere musia byť navyše osadené pevným prahom alebo výsuvnou prahovou  lištou.

Klima dvere

Klima dvere slúžia pre oddelenie priestorov s odlišnými teplotami. Vhodné ako prechod z vykurovaného priestoru do nevykurovaných garáží, suterénov, zádverí. Vďaka PUR výplni dverí je súčiniteľ prestupu tepla krídlom 1,25 W/m2K a zvukový útlm Rw = 24 dB. Možné prevedenie iba v nepresklenom prevedení SMART 1.

VODEODOLNÉ DVERE AQUA

Plastové interierové dvere AQUA boli špeciálne vyvinuté pre priemyselné prevádzkySú vodeodolné a nárazuvzdorné.  Možnosťou sú aj dvere s protipožiarnou úpravou.

Konštrukcia dverí:

  • certifikované plastové profily pre priemyselné a potravinárske prostredie s certifikáciou
  • odolný povrch ABS 2mm, výplň dveří je tvorená EPS doskou (špeciálne tvrdený polystyrén, ktorý je vhodný pre konštrukciu dverí)

Dvere môžu byť plné aj presklené. Sú osadené nerozbitným plexisklom. Zámok a pánty sú povrchovo ošetrené dvojgeneračným zinkovaním pre vysoké záťaže vonkajších vplyvov.

Možnosť využitia:   umývačky, školy, jedálne, kuchyne, autoservisy, komerčné priestory, chemické prevádzky, dezinfikované prevádzky, podzemné priestory, bazény, prašné prostredie, lakovne, sociálne zariadenie, mäsový priemysel, bitúnky, mliekárne, ai.

V cene dverí je zahrnutý zámok (BB, PZ, WC) s rozstupom 72 mm a pánty nikel. Dvere je možné osadiť do oceľovej aj hliníkovej zárubne. Atypické formáty dverí sú naceňované individuálne. K vodeodolným dverám pre vás máme pripravenú aj širokú ponuku doplnkov (kľučky, vložky, madlá ap.) Vhodných aj do náročných prevádzok.